

Latarka Cree XM-L U2 900 lm kpl + aku ! ZOOM !!! mod 8400
Opis
Opis przedmiotu
Solidna aluminiowa konstrukcja, połączenia na gumowych "o"ringach- odporne na trudne warunki atmosferyczne.
Najnowsza dioda Cree Laboratories, najmocniejsza jednostrukturowa dioda mocy na rynku !!!
Niezastąpione narzędzie pracy o szerokim zastosowaniu zarówno dla potrzeb domowych jak i profesjonalnych.
Latarka zmodyfikowana i wyposażona w najsilniejszą jednostrukturową diodę na rynku !!! Dioda pochodzi od oficjalnego dystrybutora ma pewne i sprawdzone parametry !!!
Moc szperacza w małej obudowie !!!
Wszystkie te cechy czynią z niej niezastąpioną latarkę EDC.
Parametry;
- obudowa w całości z aluminium lotniczego,
- odporna na zmienne warunki atmosferyczne, uszczelniona gumowymi "o" rigami,
- 3 tryby świecenia : 100% ( do 90 minut) , 40% ( ponad 240 minut), stroboskop ( ponad 360 minut)
- oświetla ogromną powierzchnię przy maksymalnie dalekim zasięgu, dając możliwość obserwacji szerokiego pola w przeciwieństwie do typowych szperaczy !!! - idealna alternatywa dla prądożernych diód SSC P7, lub MC-E ( latarki Aurora czy MTE )
- latarka przy dłuższej pracy nagrzewa się w sposób zauważalny co jest zjawiskiem normalnym przy takiej mocy ( temperatura obudowy moze osiagnąć do 35 - 40 C )
- dioda Cree XM-L U2 900lm ( najnowsza dioda cree znana z latarki Fenix TK 35),
- zasilanie 1 ogniwo 18650 lub 3 baterie AAA
- zasięg do 300 metrów w trybie skupionym przy bardzo dużej powieszchni oświetlanego terenu - nic nie umknie twojej uwadze !!!
moc porównywalna z z profesjonalnymi lampkami rowerowymi na diody SSC P7 lub Cree MC-E
- wyłącznik taktyczny z tyłu latarki,
- elaganckie tekturowe pudełko przezentowe,
- smyczka do przewieszenia przez dłoń,
- zoom w trybie szerokim oświetla dużą powieszchnię równomiernym światłem, doskonale doświetlając pobocze - co znakomicie sprawdza się w trudniejszym terenie !!!
- NOWOŚĆ !!! OBROTOWY UCHWYT Z GUMY WULKANIZOWANEJ PASUJĄCY TAKŻE NA KIEROWNICĘ O ŚREDNICY 33 mm )
-lampka na tył 9 led z wbudowanym czerwonym odblaskiem
wymiary:
długość 12 - 12,5 cm,
średnica główki 3,2 cm, soczewki 2,4 cm,
obudowy 2,6 cm,
waga ;
z akumulatorkiem 134 gr
bez 85 gr,